Szukasz ładnego, praktycznego mieszkania dla 3 - 4 osób . Cenisz sobie wysoką funkcjonalność oraz użytkowość .? Jeżeli tak to zachęcam do zapoznania się z ofertą!
Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się z z ielonej części miasta Szczawno - Zdrój.
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chopina 1 ( droga po remoncie ) Jest to bardzo spokojne i ładne miejsce. (...)
Rozwiń opis
Szukasz ładnego, praktycznego mieszkania dla 3 - 4 osób . Cenisz sobie wysoką funkcjonalność oraz użytkowość .? Jeżeli tak to zachęcam do zapoznania się z ofertą!
Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się z z ielonej części miasta Szczawno - Zdrój.
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chopina 1 ( droga po remoncie ) Jest to bardzo spokojne i ładne miejsce.
Bliska odległość do przystanku autobusowego ok 50, szkoła, sala oraz basen znajduje się na początku ulic Chopina gdzie po krótkim odcinku mam cały kompleks szkolny kawałek dalej mam boisko, bieżnie, orlik oraz ogromną ilość alejek, parków i skwerków która znacznie umilą popołudniowe spacer z żoną, dziećmi czy całą rodziną.
Około 500 metrów w kierunku Wałbrzych ( dzielnica piaskowa, podzamcze ) znajdziemy cały kompleks handlowo usługowy od Biedronek poprzez Tesco, Auchon, Decatlon, Castoram itp Również w dzielny Piaskowa ( tak samo jak w samym Szczawnie ) znajdziemy przychodnie, przedszkole, itp.
Mieszkanie ma 56 m2 powierzchni użytkowej ( Jest to faktyczny metraż użytkowy bez sztucznego dodawania strychu, komórek ) .
Składa się z:
- przedpokoju
- łazienka z WC
- 2 sypialnie.
- 1 pokój dzienny z aneksem kuchennym
Przynależne:
- Piwnica
- komórka
Mieszkanie jest bardzo jasne ( dwustronne ). Każde z pomieszczeń jest ustawne.
Bardzo suche, zadbane mieszkanie, które nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Praktycznie można od razu wprowadzać się do mieszkania. Układ jest bardzo dobry - pełny rozkład dzięki któremu nie tracimy metrażu na zbędną komunikacje. Ekspozycja okien jest dwustronna, co daje nam praktycznie światło przez cały dzień. Ogrzewanie Kotłem Gazowym dwufunkcyjny włoskiej firmy ARINSTON GENUS. Bardzo ładny widok z okna.
Bardzo fajnym rzeczą jest to że sypiania jest od strony wschodniej dzięki temu znacznie łatwiej będzie się wstawać rano a to najkrótsza droga do lepszego samopoczucie w ciągu dnia.
Standard:
- Na ścianach nowe gładzie miejscami karto gips oraz cegła w dużym salonie
- Podłogi Panele oraz w części kuchennej nowe płytki oraz fartuch na podłogach.
- okna PCV nowe
- instalacje elektryczne nowa
- instalacja gazowa nowa
- instalacja hydrauliczna nowa
- instalacja centralnego ogrzewania nowa
- łazienka po nowa po remoncie.
- Stropy obniżone oraz ocieplone wełna 20 cm oraz pustka.
W standardzie mieszkania zostaje cała nowa kuchnia w zabudowie tz
- cała zabudowa meblowa
- Nowy zlew z baterią
- Nowy piekarnik
- Nowa gazówka
- Nowy Okap
Zabudowa oraz odpływu zostały tak zaprojektowane że umożliwiają podłączenie zmywarki.
Kamienica i lokatorzy
Mili i przyjemni sąsiedzi,
Kamienica jest po kapitalnym remoncie dachu, wymienione zostały również drzwi wejściowe przednie, Elewacje po remoncie ocieplone 15 cm.
- Stan instalacji elektrycznej b.dobry
- Instalacje gazowe nowe ( spawane )
- Nowe drzwi wejściowe
- Nowy domofon
- Teren ogrodzony
- Miejsca parkingowe
- Elewacje po remoncie - ocieplone ( styropian )
Jako ciekawostkę mogę dodać że ulica Chopina jest świeżo po remoncie i na dzień dzisiejszy jest wyłączona ruch z wyłączeniem mieszkańców dzięki temu jej statu jest typowy drogi osiedlowej co oznacza że jest tam jeszcze bardziej cicho bezpieczniej i przyjemniej.
Ze względu na spore zainteresowania nieruchomość jest pokazywana głównie we Środy oraz Czwartki godziny do ustalenia.
Jeśli maja Państwo pytania lub wątpliwości w sprawie mieszkania, kamienicy lub terminu oglądania proszę śmiało pisać lub dzwonić.
:DODATKOWE INFORMACJE
Rodzaj budynku: kamienica
Dozór budynku: nie
Głośność: ciche
Widok: panorama miasta
Gaz: tak - miejski
Woda: tak - miejska
Dojazd: asfalt
Otoczenie: działki zabudowane
Ogrzewanie: własne gazowe - junkers
Linie telefoniczne: TAK
Alarm: TAK
Internet: TAK
Telewizja kablowa: TAK
Komunikacja publ.: autobus miejski
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100
Odl. do sklepu [m]: 300
Odl. do szkoły [m]: 500
Odl. do przedszkola [m]: 500
Rozkład: dwustronne rozkładowe
Usytuowanie: dwustronne
Teren ogrodzony: TAK
Opłaty w czynszu: woda
Opłaty wg liczników: woda, prąd, gaz
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
Piwnica: TAK
Stan lokalu: Do wprowadzenia
Okna: nowe PCV
Instalacje: wymienione
Powierzchnia użytkowa [m2]: 57,4400
Rok budowy: 1910
Liczba pokoi: 3
Wysokość pomieszczeń [m]: 270
Liczba sypialni: 2
Powierzchnia pokoi [m2]: 48
Podłogi pokoi: panele
Ściany pokoi: gładzie gipsowe
Wystawa okien - pokoje : Wsch, Zach
Typ kuchni: aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Rodzaj kuchni: z możliwością pozostawienia zabudowy
Powierzchnia kuchni [m2]: 26,77
Podłoga kuchni: gres, panele
Wystawa okien - kuchnia: Wsch
Typ łazienki: razem z wc
Liczba łazienek: 1
Powierzchnia łazienki [m2]: 4,86
Glazura łazienki: nowego typu
Podłoga łazienki: gres
Wyposażenie łazienki: wanna
Ściany łazienki: glazura, gładzie gipsowe
Liczba przedpokoi: 1
Powierzchnia przedpokoi [m2]: 4,74
Podłoga przedpokoi: panele
Ściany przedpokoi: gładzie gipsowe
:KONTAKT DO AGENTA
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo