dowolna

Domy pod klucz Szczawno-Zdrój - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący z ładną działką w prestiżowej lokalizacji Szczawna-Zdroju. Dom stoi na prostokątnej działce o metrażu 560m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 180m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania dom w Szczawnie-Zdroju o powierzchni około 200m2 w skład którego wchodzi 5 pokoi , 3 łazienki , 2 toalety , kuchnia z jadalnią , 2 balkony , taras , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

469 000 zł110 m² 4 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność, tylko W biurze lider. Dom wolnostojący jednopiętrowy 110m2 z piękną działką o powierzchni 820m2, położony w cichej, willowej części uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom - skrajny szereg położony w spokojnej dzielnicy willowej Szczawna Zdroju. Dom posadowiony jest na pięknie zagospodarowanej działce z oświetleniem, studnią z pompą wodną,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij