Ogłoszenia nieruchomości Szczawno-Zdrój

107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ratuszowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

50,21 zł/m²169 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centrum uzdrowiska Szczawno-Zdrój. Od lat prowadzona jest tam działalność związana z gastronomią i dancingami. Lokal znany jako "jubilatka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 850 000 zł370 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Odrestaurowana przestronna willa przy urokliwej, spokojnej ulicy w pobliżu parku. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usadowiony na pięknej działce o pow. 830 m2. Willa o pow. 370 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 300 zł36 m² 35,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje ciekawe , urządzone z dużym wyczuciem mieszkanie położone w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie położone na drugim piętrze , składa się z : widnej kuchni , pokoju , ł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolejowa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

629 900 zł71 m² 8 913,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 70 m , po generalnym remoncie w 2021 roku, zlokalizowane w zielonej i cichej okolicy Szczawna (wałbrzych). Idealne dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 900 zł72 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w podwałbrzyskim uzdrowisku Szczawno Zdrój, przy ulicy Chopina. Na powierzchnię 71,83 m 2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 331,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferta na wyłączność Oferuje na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w odrestaurowanej willi w Szczawnie Zdroju przy ul.Kolejowej Lokal składa się z 3 pokoi ( dwa duże , jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego blisko Parku Zdrojowego z pięknym widokiem. Lokalizacja tej nieruchomości stanowi niewątpliwą zaletę. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 897,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Uzdrowiskowego Szczawna- zdroju - idealne na własne potrzeby lub inwestycję! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 46,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 54,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Szczawnie Zdroju, przy ulicy Równoległej. Nieruchomość o powierzchni 33,06 m 2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

85 000 zł36 m² 2 370,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie położone w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Nieruchomość przeznaczona do generalnego remontu z możliwością stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł98 m² 7 119,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy niezwykle klimatyczną nieruchomość, zlokalizowaną w Szczawnie-Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szwedzkiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

9 500 000 zł131 985 m² 71,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wombat nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej, inwestycyjnej działki niezabudowanej , położonej w malowniczej miejscowości Szczawno Zdrój, powiat wałbrzyski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

155 000 zł34 m² 4 618,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Słowackiego. Spokojne miejsce, blisko do Parku Zdrojowego czy Słonecznej Polany. Budynek jak i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mickiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym w Szczawnie- zdroju przy ulicy Mickiewicza 34 *nieruchomość* Powierzchnia 19 m2 Piętro 3 Ogrzewanie gazowe *lokalizacja* Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta mpzp. Media znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łączyńskiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

9 000 000 zł50 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok salonu samochodowego kia oraz Dacia! Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Łączyńskiego! Teren powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szczawieńska

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

19 800 000 zł110 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

212 000 zł1 034 m² 205,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczawno Zdrój - Solicka / Chopina Proponujemy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1034 mkw na nowo powstającym osiedlu. Dla parceli zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Saperów

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł5 612 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem w malowniczej gminie uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój, zaledwie krok od urokliwego deptaka. Nieruchomość obejmuje: przedpokój :długi i jasny z drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

175 zł/m²4 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w samym centrum Szczawna Zdroju. Lokal ( kiosk) położony przy głównym deptaku ( ul. Kościuszki ) , główny ciąg pieszych. Do lokalu doprowadzona jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

629 900 zł71 m² 8 913,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie po kapitalnym remoncie 4 pokoje, balkon, zielona okolica Szczawna Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 70 m , po generalnym remoncie w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łączyńskiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

399 900 zł56 m² 7 118,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w Szczawnie Zdroju w stanie deweloperskim. Oferuję do sprzedania ostatnie mieszkanie w nowopowstałym budynku w Szczawnie Zdroju przy ulicy Łączyńskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

509 000 zł89 m² 5 719,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Szczawno-Zdrój o powierzchni 89m2 położone na parterze dwurodzinnej kamienicy. Mieszkanie składa się z: -salonu -3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 500 zł41 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność : Do wynajęcia oferuje mieszkanie na parterze w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie składa się z : - kuchni - pokoju - sypialni - łazienki z wc. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania duże parterowe mieszkanie o powierzchni około 65 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Parter: 2 duże pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Równoległej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, park Zdrojowy. Kamienica zadbana, klatka schodowa po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

649 900 zł138 m² 4 709,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom w centrum Szczawna Zdroju. Oferuję do sprzedania dom w samym sercu Szczawna Zdroju, blisko Parku Zdrojowego. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 734 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

89 000 zł36 m² 2 481,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie położone w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Nieruchomość przeznaczona do generalnego remontu z możliwością stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Szczawnie Zdrój. Mieszkanie do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów. Standard wykończenia: ściany - gładzie, podłogi panele, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł99 m² 7 074,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w pełni funkcjonalne, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 98,8m2 znajdujące się w Szczawnie Zdroju - ul. Kopernika. Mieszkanie rozkładowe składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

579 000 zł76 m² 7 661,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność Do sprzedania apartament w Szczawnie-Zdrój o powierzchni 66,23m2. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

212 000 zł1 034 m² 205,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solicka

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł63 m² 3 947,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, park Zdrojowy. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie ,położone w strefie A Szczawna Zdroju, z miejscem parkingowym za zamykaną bramą. W skład mieszkania wchodzi salonik z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łączyńskiego

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

9 000 000 zł50 000 m² 180 zł/m²

 

 

 

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

4 700 zł85 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni urządzone mieszkanie w Szczawnie Zdroju, położone w kilkurodzinnym budynku, wraz z miejscem postojowym. Posesja ogrodzona z zamykaną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szczawieńska

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

19 800 000 zł110 000 m² 180 zł/m²

 

 

 

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

 

 

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł5 612 m² 94,44 zł/m²

 

 

 

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament z miejscami parkingowymi na terenie ogrodzonej posesji. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia, wygodna łazienka i przedpokój. Spokojna ,zielona ulica,.