Ogłoszenia nieruchomości Szczawno-Zdrój

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w Szczawnie-Zdroju - renomowanej miejscowości uzdrowiskowej. Lokal o funkcjonalnym układzie, do remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

23,81 zł/m²105 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Szczawna Zdroju,nadający się na dowolną działalność usługową lub handlową.Pierwotnie była tam duża sala sprzedażowa z zapleczem, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w uzdrowisku Szczawno Zdrój. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, wiatrołap, wc dla gości, przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż połowę domu położonego w Parku Szwedzkim czyli w samym sercu Szczawna Zdroju. Sprzedawana nieruchomość to dwie trzecie dwurodzinnej klimtycznej willi rozmieszczone na.

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny i gustownie urządzony dom w Szczawnie Zdroju. Dom o powierzchni 120 m2 składa się z : Parter - kuchni, - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równoległa

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

349 000 zł54,19 m² 6 440,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis: mieszkanie położone w kamienicy z początku XX wieku, przy spokojnej ulicy Równoległej w Szczawnie-Zdroju zaledwie kilka minut spacerem od Parku Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 490 000 zł181 m² 8 232,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący położony w spokojnej okolicy blisko parku. Budynek oddany do użytkowania w 2011 r. Paarter: salon (z kominkiem i wyjściem na taras) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

10 000 zł1 150 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia działkę inwestycyjną w Szczawnie-Zdroju, położoną w dogodnym komunikacyjnie punkcie, nieopodal nowopowstającej obwodnicy i w pobliżu Ronda, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta na wyłączność: wyjątkowy dom z potencjałem - serce Szczawna-Zdroju. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej ok. 140 m2, położony na dużej, słonecznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

269 000 zł58,62 m² 4 588,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone blisko centrum Szczawna Zdr. Lokal składa się z: - trzech pokoi ( w tym jeden przechodni), - widnej kuchni z małą jadalnią, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta mpzp. Media znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł38,50 m² 7 246,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie blisko centrum uzdrowiska. lokal składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, -łazienki z wc, - małego przedpokoju. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 790 000 zł210 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom w uzdrowiskowej miejscowosci Szczawno-Zdrój. Dom o powierzchni 210m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, kuchni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania! W zabytkowej willi, w samym sercu uzdrowiska Szczawna Zdrój 2 pokojowe mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu. Układ pomieszczeń pozwala na kompletne przearanżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 690 000 zł276,64 m² 6 109,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący, 4 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , łazienka, wc , garaż W bryle dwustanowiskowy, ogród, 2 tarasy , jedno piętr owy, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł41,39 m² 6 523,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność : Do sprzedaży oferuje mieszkanie na parterze w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie składa się z : - kuchni - pokoju - sypialni - łazienki z wc. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł93,48 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Kościuszki. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, park Zdrojowy i Park Szwedzki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób ceniących kameralne otoczenie. Park, pijalnia wód mineralnych, infrastruktura uzdrowiskowa, restauracje i kawiarenki, teatr szczawieński. To tylko nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

| b.N.WILLA. Dom Z przepięknym widokiem. Oferta sprzedaży malowniczo położonego, przestronnego domu wolno stojącego w uzdrowisku Szczawno - Zdrój. Nieruchomość idealnie nadaje si ę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

300 000 zł80,41 m² 3 730,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tej ofercie proponuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, trzema piwnicami i garażem. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy , nadający się do prowadzenia dowolnej działalności ,położony w pobliżu deptaku w Szczawnie Zdroju Lokal obejmuje parter wolnostojącego pawilonu ,wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Saperów

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł5 612 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

6 490 000 zł131 985 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wombat nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej, inwestycyjnej działki niezabudowanej , położonej w malowniczej miejscowości Szczawno Zdrój, powiat wałbrzyski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 250 zł26,19 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję ciekawe i niebanalne mieszkanie położone kilka kroków od Szczawieńskiego deptaka. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem zlokalizowany przy parku w zielonym Szczawnie - Zdrój. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 120 m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Ułanów Nadwiślańskich

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

550 000 zł2 052 m² 268,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia jednej z ostatnich wolnych działek budowlanych na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

495 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze reprezentatywnej i w pełni odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

249 000 zł60 m² 4 127,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane W szczawnie-zdroju. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,32m2 (powierzchnia mierzona ze skosami to 70m2) usytuowane na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę przytulne mieszkanie położone w samym sercu uzdrowiskowego Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

300 000 zł69 m² 4 347,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Witam serdecznie Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni ok. 69 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Przeznaczenie: kosmetologia, handel, biuro lub też na cele mieszkalne. Parter. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Witam serdecznie Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 69 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Przeznaczenie: kosmetologia, handel, biuro lub też na cele mieszkalne. Parter. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję przytulne mieszkanie położone w samym sercu uzdrowiskowego Szczawna-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam ciekawą propozycję wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania w Szczawnie-Zdroju. Do wynajęcia bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

495 000 zł78 m² 6 316,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w sercu uzdrowiska - Szczawno-Zdrój o powierzchni 74 m2, położone na I piętrze w kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł325 m² 3 690,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż oferujemy piękny dom w Szczawnie Zdroju o powierzchni 325,18 m2. Dom składa się z piwnicy, parteru oraz piętra. W skład piwnicy wchodzi kotłownia, pralnia, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 800 000 zł626 m² 4 470,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna Z najemcami W szczawnie-zdroju | garaż | działka 7 lokali (w tym 3 wyodrębnione) | Stały przychód z najmu | Możliwość konsolidacji kw | Centrum Szczawna-Zdroju |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

310 000 zł80 m² 3 855,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączniść nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej obszaru nieruchomości około 80,41 m i powierzchni użytkowej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

395 000 zł49 m² 7 992,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe wyremontowane mieszkanie , położone w Szczawnie Zdroju, w jednej z bocznych uliczek , w odległości 50 m od deptaka. Na powierzchnię mieszkania.